IZEV News

Selva and IZEV

Merhabalar Ben Selva,

38 yaşındayım. Müzik dinlemeyi resim yapmayı film izlemeyi ve sosyal medyayı çok seviyorum. Hayatı ve yaşamayı çok seviyorum. Hayatıma İzev’in katkısı çok büyük.

20 yaşına kadar Rize’de yaşadım. Sonra özel eğitimim için İstanbula taşındık. Okul hayatım bittikten sonra kırtasiye fabrikası yeme-içme tekstil atölyesi gibi işlerde çalışmaya başladım. Çalıştığım her yerde çok büyük problemler yaşadığım için girdiğim her işten ayrılmak zorunda kaldım. En son teksil fabrikasından ayrıldıktan sonra çalışmamaya karar verdim. Evde yalnız kalmıştım. Çok sıkıntılı günler geçirdim. Zaman geçmek bilmiyordu. Okumaya heves ediyordum. Eğlenmeye heves ediyordum.. İzevden önce çok sıkıcı bir hayatım vardı.

İzeve girdiğim zaman hayatımda çok şeyler değişti. Çok mutluyum huzurluyum. Arkadaşlarım var. Müdürlerimi öğretmenlerimi, bize destek olan herkesi çok seviyorum. Hocalarımla çok güzel dersler yapıyoruz. İzevde çalışanların hepsini çok seviyorum. Merve Hanım, Hakan Bey öğretmenlerim Suzan Hoca, Hüseyin Hoca  İyiki varlar. Hayatım çok değişti. Herşeyi yapabiliyorum. Kendime güvenim geldi. Neler yaptık neler… Sanat ve Biz sergileri açtık. Başarıyla bitirdik. Sergide ben Leonardo Da Vinci’nin çizdiği resimdim. Benim resmim çok güzeldi. Yaşam Hakkı klibi için çekimlere gittik çalışmalar yaptık. Klibe hazırlandık. Arkadaşlarla şarkı söyledik. Klipte tüm zorlu şartlara rağmen arkadaşlarımla ve hocalarımızla omuz omuza verdik başarılı olduk. Klibin son kısmında sevinç çığlıkları atan benim. O kadar bağırmışım ki sesim kısıldı. Sonra da zihinlerdeki duvarları yıktık.

Bir de Cafemiz var. Sarıyer Belediyesi hizmet binasında.  Sarıyer Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Genç’e çok teşekkür ediyorum. Sayesinde kafemiz oldu. Down Town Event Cafe. Çalışıyoruz, eğleniyoruz, para kazanıyoruz.Hayatın içinde biz de varız diyoruz. Başkanımızın işlerine nazar değmesin diyorum. Şükrü Genci çok seviyorum.

İzevden sonra hayatım dolu dolu geçiyor. Bunda emekleri bulunan herkese sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Duvarları yıkmamıza yardımcı olması için herkesi Yaşam Hakkı-Duvar klibini izlemeye ve sergimizi takip etmeye davet ediyorum.

social position

Share this post