Dinamik ve her zaman heyecanlı.

İZEV Ekip

Flashmob organizasyonları, özel bireylerden kurulu pop grubu, ödüllü sergiler… İZEV’in ses getiren projelerinin arkasında dinamik ve tecrübeli bir ekip bulunuyor.

Team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetlit. Aenean eget dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet

Aenean commodo eget dolor sit amet

Donec elit libero, sodales nec, volutpat a, suscipit non, turpis. Nullam sagittis. Suspendisse pulvinar, augue ac venenatis condic pellentesque. Curae; Fusce id purus. Ut varius tincidunt libero.

Aenean vulputate eleifend tellus.

Cras dapibus. Vivamus semper nisi

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis.

Hakan KURAL

Hakan KURAL

Vakıf Başkanı

Hakan Kural uzun yıllar reklam sektöründe lider markalardan biri olan Kural Tanıtım ile tanındı. Bugün halen sektöre yön veren fikirlerin bir çoğu onun hayal gücünden çıkma fikirlerdir. "Sanat ve Biz" ve "Hayvanlar ve Biz" projelerinin fikir babasıdır. Bu projeler ile İZEV’e ve ülkemize inanılmaz prestij sağlayan ödüller getirmiştir.

Merve Kılıç

Merve Kılıç

Genel Sekreter

Yaptığı çalışmalarla ülkemizde özel gereksinimli bireylere olan bakış açısını değiştirmeye başlamıştır. Özellikle engelli, sakat, zihinsel engelli gibi toplum içinde artık kabalaşmış hitabet usüllerini değiştirmek için başlattığı hareket ile ülkemizin "özel gereksinimli bireylere" olan hitabet şekillerinde yeni bir çağa girilmiştir. Bugün halen İZEV’in bütün projelerinin ardında ismi geçmektedir.

Frank Furious

Frank Furious

CTO

Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa.

Karem Kulis

Karem Kulis

Marketing & Sales

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Andrey Arkov

Andrey Arkov

Public Relations

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Want to be part of the team?

Apply for a job now!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibur ridiculus mus.