Farkındalık Projemiz "Yanımda Ol, Benimle Ol"

İZEV ve Yeni Nesil Farkındalık

Farkındalık Yaratmak için Yolumuza Devam Ediyoruz…
Şimdi, Another Brick in The Wall şarkısını alırken planladığımız ve var olan bilinirliğimizin üzerine 100 milyon erişime ulaşmayı hedeflediğimiz dünyaca ünlü bir şarkı ile yeniden özel gereksinimli bireylerin varoluşunu uluslararası toplumsal gündeme taşımayı amaçlıyoruz.
Universal Müzik katkıları ve Bee Gees grubuna ait ‘’Stayin’ Alive’’ şarkısının hakları, bestecileri Barry Alan Gibb‘in onayı ile “Stayin’ Alive” sözleri Hakan Kural tarafından yazılarak bir farkındalık eserine dönüştürülmüş ve 2 yıllık hakları Vakfımıza bağışlanmıştır.
4 özel gereksinimli bireyimizin katılımıyla 3d olarak animasyon bir kliple ülkemize kazandırmayı ve milyonlarca engelli bireyin sesi olmayı desteğinizle gerçekleştirmek arzusundayız.


Düzenlemeleri Selim Çaldıran tarafından yapılan ‘’Stayin’ Alive” şarkısı “Yanımda Ol, Benimle Ol’’ adıyla yeniden hayat bulacaktır.
Down sendromlu, otizmli ve zihinsel özel gereksinimli bireylerin böylesi önemli bir çalışmada yer alacakları video klip, 13 ödülle uluslararası kapsamda büyük etki yaratan önceki çalışmamız “Yaşam Hakkı-Duvar”ın devam niteliğinde olacaktır. Eşit yaşam hakları için “duvar” metaforunu kullanarak zihinlerdeki duvarı yıkan özel gereksinimli gençler, bu kez yıktıkları duvarın ardında “Biz buradayız, bizimle olun!” mesajını işleyeceklerdir.
Yeni nesil teknolojilerle tamamlanacak video klibimizde ülkemizin en önde gelen Prodüksiyon ekipleri ve 3D tasarımcıları çalışacaktır.

Proje Hikayemizi İçeren Video: